Technologia piwowarstwa

Technologia piwowarstwaWydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uruchamia od roku akademickiego 2016/2017 unikatowy kierunek studiów podyplomowych: Technologię piwowarstwa.

MBA Logistyka – Nowoczesna logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw

MBA Logistyka – Nowoczesna logistyka i zarządzanie łańcuchem dostawUczelnia Łazarskiego od roku akademickiego 2016/2017 uruchamia nowy program studiów Master of Business Administration (MBA): Nowoczesna Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem dostaw. Program skierowany jest do kadry menedżerskiej oraz osób związanych zawodowo z obszarem logistyki i zarządzaniem łańcuchem dostaw, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę i zdobyć dodatkowe kompetencje.

Rachunkowość i zarządzanie finansowe na UŁ

Rachunkowość i zarządzanie finansowe na UŁWydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza księgowych, członków zarządów oraz rad nadzorczych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w o sprawozdawczości i rachunkowości, do udziału w nowych studiach podyplomowych: Rachunkowość i zarządzanie finansowe w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych.

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznychWydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej od roku akademickiego 2016/2017 będzie prowadzić unikatowy w skali kraju kierunek studiów podyplomowych: Inżynierię produkcji urządzeń elektronicznych. Na studiach kształcić się będą obecni i przyszli inżynierowie produkcji w kluczowej dla Pomorza i Polski branży ICT.

Studia MBA - informacje dla kandydatów

Studia MBA (kompendium wiedzy dla kandydatów)MBA (Master of Business Administration) to najbardziej prestiżowe na świecie studia podyplomowe, których celem jest kształcenie menedżerów najwyższego szczebla. Program studiów MBA realizowany jest najczęściej przez cztery semestry w trybie zaocznym (weekendowym). Studia tego typu prowadzone są przez najlepsze polskie uczelnie państwowe i prywatne.

Rekrutacja na studia podyplomowe "Pedagogika Teatru"

Rekrutacja na studia podyplomowe "Pedagogika Teatru"20 czerwca Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego rozpocznie tegoroczną rekrutację na dwuletnie studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Teatru. Zgłoszenia na studia przyjmowane będą do 14 września.

globe compass silver  Współpraca
Zapraszamy do podjęcia współpracy uczelnie publiczne oraz niepubliczne, które prowadzą studia podyplomowe lub studia MBA i są zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej.

student  Studenci
Szukasz studiów podyplomowych lub studiów MBA? W naszym serwisie znajdziesz bogatą ofertę kierunków prowadzonych przez polskie uczelnie państwowe i prywatne.
contact  Kontakt z nami

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY
ul. Niegolewskich 19/4
60-233 Poznań

tel. 61 657 94 74

Formularz kontaktowy
SZKOŁA WYŻSZA IM. B. JAŃSKIEGO W WARSZAWIE
SZKOŁA WYŻSZA IM. B. JAŃSKIEGO W WARSZAWIE
POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH
POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI W POZNANIU
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI W POZNANIU
PreviousNext