Executive MBA for Human Resources Professionals

Executive MBA for Human Resources ProfessionalsChcesz zapoznać się wnikliwie z wiodącymi trendami i praktykami rynkowymi w zakresie budowania wartości firmy poprzez kapitał ludzki? Tradycyjne kursy i szkolenia w obszarze HR uważasz za mało efektywne? Nowy program studiów Master of Business Administration, prowadzonych przez Uczelnią Łazarskiego, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Rekrutacja potrwa do końca lutego 2016 r.

Co wybrać po licencjacie, czyli studia podyplomowe czy magisterskie

Studia podyplomowe pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności. Pomagają więc nam w uzyskaniu specjalizacji, która jest wysoko ceniona na współczesnym rynku pracy. Zawężanie swojego spektrum zainteresowań zawodowym wbrew pozorom jest naszą największą zaletą! Kiedy jednak warto wybrać się na studia podyplomowe? Po licencjacie czy dopiero po studiach magisterskich?

Jak wybrać studia podyplomowe (poradnik + film)

Motywacje do podjęcia studiów podyplomowych są różne, wszystko uzależnione jest od potrzeb, warunków nauki, programu studiów, kosztów oraz kadry naukowej. Poniżej znajdziecie kilka porad, jak wybierać studia podyplomowe, na czym należy się skoncentrować i na co warto zwrócić uwagę, żeby wynieść ze studiów jak najwięcej...

Prawo Technologii Informacyjnych na UMCS

Prawo Technologii Informacyjnych na UMCSWydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie poszerza swoją ofertę kształcenia o nowy kierunek dwusemestralnych, ogólnouniwersyteckich studiów podyplomowych: Prawo Technologii Informacyjnych.

Studia podyplomowe „Rosyjski język specjalistyczny: prawo handlowe…

Studia podyplomowe „Rosyjski język specjalistyczny: prawo handlowe” na UP w KrakowieInstytut Neofilologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie poszerza swoją ofertę kształcenia o nowy kierunek dwusemestralnych studiów podyplomowych: Rosyjski język specjalistyczny: prawo handlowe. Jego słuchacze będą mieć okazję do poszerzenia swoich umiejętności w zakresie praktycznego wykorzystywania języka rosyjskiego specjalistycznego oraz do zdoby ...

Rekrutacja na studia podyplomowe i MBA w ALK w Warszawie

Rekrutacja na studia podyplomowe i MBA w ALK w WarszawiePlanujesz się przebranżowić lub podnieść posiadane kwalifikacje, żeby uzyskać awans na wyższe stanowisko? Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie specjalnie dla Ciebie prowadzi do połowy lutego rekrutację zimową na studia podyplomowe i MBA. Dla kandydatów na studia przygotowano szereg ciekawych kierunków kształcenia.

globe compass silver  Współpraca
Zapraszamy do podjęcia współpracy uczelnie publiczne oraz niepubliczne, które prowadzą studia podyplomowe lub studia MBA i są zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej.

student  Studenci
Szukasz studiów podyplomowych lub studiów MBA? W naszym serwisie znajdziesz bogatą ofertę kierunków prowadzonych przez polskie uczelnie państwowe i prywatne.
contact  Kontakt z nami

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY
ul. Niegolewskich 19/4
60-233 Poznań

tel. 61 657 94 74

Formularz kontaktowy
SZKOŁA WYŻSZA IM. B. JAŃSKIEGO W WARSZAWIE
SZKOŁA WYŻSZA IM. B. JAŃSKIEGO W WARSZAWIE
POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH
POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI W POZNANIU
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI W POZNANIU
PreviousNext