Szukasz studiów podyplomowych?

Mamy
237
programów dla Ciebie

Szukaj po kategorii lub lokalizacji

Politechnika Wrocławska dołącza właśnie do elitarnego grona uczelni, które w swojej ofercie posiadają studia Executive MBA, czyli Master of Business Administration. Studia prowadzone będą w ścisłej współpracy z francuską École Nationale des Ponts et Chaussées Paris Tech.

Politechnika Wrocławska dołącza właśnie do elitarnego grona uczelni, które w swojej ofercie posiadają studia Executive MBA, czyli Master of Business Administration. Studia prowadzone będą w ścisłej współpracy z francuską École Nationale des Ponts et Chaussées Paris Tech.

Studia MBA na Politechnice Wrocławskiej prowadzone będą na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Podstawę stanowić będzie oryginalny program francuski, który cały czas jest stosowany w szkole ENPC MBA Paris, która należy do międzynarodowej sieci akredytowanych szkół biznesu i cieszy się ogromnym uznaniem w środowisku biznesowym.

Zajęcia na wrocławskiej uczelni trwać będą cztery semestry. W gronie wykładowców znajdą się najwybitniejsi specjaliści z czołowych uczelni i szkół biznesu na świecie, m.in. Z Franci, USA, Izraela i Wielkiej Brytanii. Warto dodać, iż trzy z 19 zaplanowanych zjazdów wrocławscy studenci będą mogli zrealizować w uczelniach partnerskich École Nationale des Ponts et Chaussées, m.in. W Casablance, Paryżu, Szanghaju lub Brukseli.

Warto zainteresować się ofertą edukacyjną Politechniki Wrocławskiej z jeszcze jednego powodu. Absolwent otrzyma aż dwa dyplomy: ukończenia studiów MBA na Pwr oraz ukończenia programu MBA, który wystawiony będzie przez Szkołę Biznesu ENCP MBA Paris.

Co wyróżnia ofertę Politechniki Wrocławskiej na tle innych, podobnych ofert z zakresu studiów na poziomie Master of Business Administration? - Preferowani słuchacze to absolwenci studiów inżynierskich, których kariera rozwija się w kierunku menedżerskim. Jednak ze względu na kompleksowy charakter programu oraz wymogi akredytacji Międzynarodowego Stowarzyszenia MBA, czekamy także na absolwentów kierunków innych niż technologiczne, zainteresowanych tematyką innowacyjności i zrównoważonego rozwoju w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii – mówi dr inż. Mariusz Mazurkiewicz, koordynator programu Wrocław Ponts MBA na PWr.

Nad jakością kształcenia i prawidłowym przebiegiem studiów ma czuwać polsko-francuska Rada Konsultacyjna, w skład której wejdą pracownicy naukowi, przedstawiciele przemysłu i samorządów. Zadaniem ekspertów będzie również aktualizacja programu i dostosowanie go do wymogów rynku pracy.

École Nationale des Ponts et Chaussées istnieje od 1747 r. Jest jedną z 12 szkół należących do prestiżowego stowarzyszenia ParisTech, skupiającego najlepsze francuskie uczelnie techniczne, tzw. „Grandes Écoles". Słynie z doskonałej edukacji w zakresie inżynierii budowlanej, mechanicznej i materiałowej.

Nowe kierunki studiów podyplomowych

Najpopularniejsze studia podyplomowe z zarządzania i marketingu

Studia podyplomowe z zakresu "Zarządzanie zasobami ...
Uczelnia Łazarskiego w ramach Akademii Zarządzania ...
Program studiów Zintegrowane zarządzanie środowisk ...

Najpopularniejsze studia podyplomowe z informatyki i kierunków technicznych

Studia podyplomowe na kierunku "Informatyka dla na ...
Studia podyplomowe na kierunku "Informatyka dla na ...
Studia podyplomowe na kierunku "Przyroda dla naucz ...

Najpopularniejsze studia podyplomowe z finansów i ekonomii

Studia podyplomowe "NeuroBiznes" na Wyższej Szkole ...
Studia podyplomowe "Agent celny" na Wyższej Szkole ...
Studia podyplomowe Sprawozdawczość Finansowa wg MS ...

Jak wybrać studia podyplomowe?

loading...
  Jak wybrać studia podyplomowe?

Sposoby finansowania studiów podyplomowych

loading...
  Sposoby finansowania studiów