JOBSPOT Już 16 i 17 października w Krakowie i Katowicach pracodawcy przedstawią swoje oferty pracy, praktyk i staży studentom, rozpoczynającym właśnie nowy rok akademicki. JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa, która nie ogranicza się tylko do tradycyjnych targów pracy.
Już 16 i 17 października w Krakowie i Katowicach pracodawcy przedstawią swoje oferty pracy, praktyk i staży studentom, rozpoczynającym właśnie nowy rok akademicki. JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa, która nie ogranicza się tylko do tradycyjnych targów pracy. Spotkania JOBS SPOT mają charakter wydarzeń targowych, z możliwością przeprowadzenia warsztatów ze studentami w innowacyjnej formule. Podczas 30 minutowego spotkania pracodawca i 8-10 studentów będą mogli spotkać się razem przy okrągłym stole. Spotkanie to pozwoli na bezpośrednią rozmowę kandydatów i firm, zadawanie pytań, komentowanie oferty czy materiałów rekrutacyjnych. Ponadto, zamiast katalogu targowego uczestnicy JOBS SPOT otrzymają mapę pracodawców z drogowskazami dotyczącymi planowania kariery, wraz z wizytówkami pracodawców.

Również dla pracodawców początek roku akademickiego jest korzystnym momentem. O wiele mniejsza liczba imprez targowych pozwala na dotarcie z komunikatem i swoją ofertą do szerszej grupy kandydatów, zwiększając szansę na wyłowienie prawdziwych talentów.

Gdzie i kiedy?

Kraków
16 października, Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katowice
17 października, Kampus Uniwersytetu Śląskiego

Szczegóły: www.jobsspot.pl