Dwa polskie programy Executive MBA w rankingu Financial TimesProgramy studiów Executive MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie znalazły się w prestiżowym rankingu najlepszych studiów MBA, który rokrocznie przygotowywany jest przez Financial Times. Zwycięzcą tegorocznego zestawienia został amerykańsko-chiński program prowadzony przez Kellogg/HKUST Business School.
Executive MBA for Human Resources ProfessionalsUczelnia Łazarskiego w Warszawie opracowała nowy program studiów: Executive MBA for Human Resources Professionals. Jest on adresowany do menedżerów innych niż personalni, właścicieli oraz osób odpowiedzialnych za proces zarządzania średnimi i dużymi firmami, konsultantów i doradców biznesu, zajmujących się zarządzaniem kapitałem ludzkim. Rekrutacja trwa do 7 kwietnia 2016 roku.
Internetowe targi MBA Interesują Cię studia MBA? Chcesz dowiedzieć się którą uczelnie wybrać oraz przekonać się czy jesteś odpowiednim kandydatem do programów studiów MBA? Skorzystaj z Internetowych Targów MBA.
Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów oficjalnie ogłasza nabór do kolejnej edycji programu Executive Master of Business Administration.
Uniwersytet Śląski w Katowicach rozbudowuje swoją ofertę kształcenia o kolejne programy studiów Master of Business Administration. Jedną z najnowszych propozycji jest adresowany do menedżerów program Post-MBA.
Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na poziomie MBA zapraszamy na dni otwarte programu Master of Business Administration, które odbędą się w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie jest jedyną uczelnią na terenie Śląska, która prowadzi równolegle dwa programy studiów na poziomie MBA. Pierwszym jest Executive MBA, który realizowany jest we współpracy z brytyjskim Coventry University. Drugi, nowy produkt w ofercie uczelni, to polskojęzyczne studia MBA, które WSB będzie prowadzić wraz z amerykańskim partnerem Franklin University.
Wiedza inżynierska jest jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu zawodowego w branży energetycznej. Gdy jednak zamierzamy objąć stanowiska w ramach kadry zarządzającej, to niezbędne okazują się kompetencje menadżerskie. Jak je zdobyć? Proponujemy wybór programu MBA Energetyka, który prowadzony jest przez Uczelnię Łazarskiego. Rekrutacja potrwa do końca września 2014.
MBA IT na Uczelni ŁazarskiegoPrzygotowujesz się do objęcia stanowiska menedżerskiego? Chcesz zdobyć kluczowe kompetencje z zakresu zarządzania zespołem lub skutecznego i kompleksowego prowadzenia firmy? Uczelnia Łazarskiego uruchamia od nowego roku akademickiego nowy kierunek studiów MBA IT.
MBA Logistyka – Nowoczesna logistyka i zarządzanie łańcuchem dostawUczelnia Łazarskiego od roku akademickiego 2016/2017 uruchamia nowy program studiów Master of Business Administration (MBA): Nowoczesna Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem dostaw. Program skierowany jest do kadry menedżerskiej oraz osób związanych zawodowo z obszarem logistyki i zarządzaniem łańcuchem dostaw, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę i zdobyć dodatkowe kompetencje.
Planujesz zapisać się na studia MBA, ale nie lubisz kupować kota w worku? Nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu swoich studiów? Jeśli tak, to nie możecie Ciebie zabraknąć na MBA Weekend w Akademii Leona Koźmińskiego! Spotkanie odbędzie się w dniach 1-2 lutego 2014 roku.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu uruchamia nowoczesne studia z zakresu zarządzania agrobiznesem według koncepcji Weihenstephan-Triesdorf University of Applied Sciences. HSWT zalicza się do grona najlepszych, międzynarodowych programów MBA prowadzonych przez niemiecke uczelnie. Od lutego znajdzie się on również w ofercie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Brakowało Wam do tej pory w województwie śląskim studiów Executive MBA? W takim razie zapewne będzie zainteresowani informacją, iż... Uniwersytet Śląski właśnie uruchomił taki program!
Każdy z nas słyszał o studiach Master of Business Administration, czyli programie studiów MBA. Powszechnie kojarzy się je z elitarnością, prestiżem i wizją wysokich zarobków po odebraniu dyplomy. Jest to także doskonała okazja do zawarcia znajomości, które mogą być nam potrzebne na gruncie biznesowym. Przed nami pojawia się jednak trudne pytanie, a mianowicie: jak wybrać najlepszy program studiów MBA?
Program Menedżerski Sprzedaż i Marketing na Uczelni ŁazarskiegoJeśli zamierzasz poznać biznes od podstaw, tworzyć nieszablonowe rozwiązania i mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów, to program menedżerski na Uczelni Łazarskiego jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Swoją karierę zawodową będziesz rozwijał w Żywiec Zdrój S.A.
Rekrutacja na studia MBA i PMS na Politechnice LubelskiejAbsolwentów studiów I i II stopnia zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na kolejną edycję Polsko-Amerykańskich Postgraduate Management Studies Certificate oraz Master of Business Administration. Rozpoczęcie zajęć w październiku 2015 r. - liczba miejsc jest ograniczona.
Studia MBA (kompendium wiedzy dla kandydatów)MBA (Master of Business Administration) to najbardziej prestiżowe na świecie studia podyplomowe, których celem jest kształcenie menedżerów najwyższego szczebla. Program studiów MBA realizowany jest najczęściej przez cztery semestry w trybie zaocznym (weekendowym). Studia tego typu prowadzone są przez najlepsze polskie uczelnie państwowe i prywatne.
Politechnika Wrocławska dołącza właśnie do elitarnego grona uczelni, które w swojej ofercie posiadają studia Executive MBA, czyli Master of Business Administration. Studia prowadzone będą w ścisłej współpracy z francuską École Nationale des Ponts et Chaussées Paris Tech.
Ile trzeba zapłacić, żeby zostać studentem elitarnych Magisterskich Studiów Menedżerskich? Kwoty bardzo często oscylują w granicach 10 000 euro! Wszystko zależy od uczelni, która dany program prowadzi, jej akademickiego autorytetu i uczelni partnerskiej. Niektórzy mają jednak szansę na studia za... 990 euro!
Nie do dziś wiadomo, że Absolwenci studiów Master of Business Administration (MBA) należą do grona doskonale opłacanych specjalistów. Nie można się jednak dziwić tej sytuacji, gdyż studia te kończą wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy mogą pochwalić się odpowiednim stażem na stanowisku kierowniczym. Chcesz do nich dołączyć?
Studia menedżerskie Executive MBA dla sektora lotniczegoUniwersytet Śląski we współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów uruchamia pierwszy w Polsce program Executive Master of Business Administration dla kadry menedżerskiej przedsiębiorstw lotniczych. Programy studiów MBA prowadzone są wspólnie z IAE Graduate School of Management oraz posiadają międzynarodową akredytację CEEMAN IQA.
Zapraszamy do lektury wywiadu z Jakubem Florkiewiczem, studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, pierwszym Polakiem, który został przyjęty na prestiżowy program 2+2 MBA na Harvard Business School.
Wykład otwarty Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na interaktywne zajęcia, w trakcie których będzie można uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty studiów MBA.
Kongres MBA Międzynarodowy Kongres MBA w Krakowie jest jedyną i największa tego typu inicjatywą w Polsce. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem "Gotowi na ekstraklasę?". Poruszane tematy obejmować będą obszary, które mogą mieć kluczowe znaczenie oraz wpływ w najbliższych 10-15 latach na pozycję Polski na rynkach międzynarodowych.
XI Międzynarodowy Kongres MBA w KrakowieKongres MBA jest corocznym spotkaniem menedżerów z Polski i świata, wykładowców akademickich, studentów i absolwentów oraz dyrektorów programów Master of Business Administration. Tegoroczna edycja odbywać będzie się pod hasłem "Fundamenty biznesu w turbulentnym otoczeniu" w dniach 15-17 maja 2015 r.