Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie jest jedyną uczelnią na terenie Śląska, która prowadzi równolegle dwa programy studiów na poziomie MBA. Pierwszym jest Executive MBA, który realizowany jest we współpracy z brytyjskim Coventry University. Drugi, nowy produkt w ofercie uczelni, to polskojęzyczne studia MBA, które WSB będzie prowadzić wraz z amerykańskim partnerem Franklin University.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie jest jedyną uczelnią na terenie Śląska, która prowadzi równolegle dwa programy studiów na poziomie MBA. Pierwszym jest Executive MBA, który realizowany jest we współpracy z brytyjskim Coventry University. Drugi, nowy produkt w ofercie uczelni, to polskojęzyczne studia MBA, które WSB będzie prowadzić wraz z amerykańskim partnerem Franklin University. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem studiów MBA, to mamy dla Was doskonałą wiadomość! Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie organizuje właśnie MBA DAY. W wydarzeniu wezmą udział najwybitniejsi specjaliści z zakresu ekonomii oraz szeroko pojętego biznesu.

Udział w MBA DAY jest szczególnie polecany kadrze kierowniczej lokalnych firm, słuchaczom MBA oraz studiów podyplomowych, jak również osobom związanym z mediami.

Wiele w ostatnim czasie mówi się o praktycznym wymiarze kształcenia i efektywności tego procesu. Wskazuje się także na konieczność na budowy pozytywnych i długofalowych relacji z otoczeniem gospodarczym. Dla Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie nie jest to tematyka nowa i nieznana. Uczelnia już od pięciu lat realizuje program Partnerstwa Biznesowego. Do udziału w nim zostały zaproszone prestiżowe firmy: Deloitte, ING Bank, DB Schenker, Grupa Żywiec i kilkanaście innych. Pracodawcy mają w WSB realny wpływ na kształtowanie programu nauczania, dzięki czemu oferta uczelni jest zawsze doskonale dostosowana do wymogów współczesnego rynku pracy.

Efektywność i wysoka jakość kształcenia, to podstawowy argument świadczący o tym, iż studia na WSB są zawsze dobrym pomysłem.

Wasza kariera jest w Waszych rękach! Nie może Was zabraknąć na MBA DAY w Chorzowie.

Dzień otwarty Programu MBA odbędzie się 7 września w Wyższej Szkole Bankowej.

Aby wziąć udział w zajęciach proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.
Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie, ul. Sportowa 29
Wykłady, debata - Aula A
szkolenie I grupa - sala nr 2
szkolenie II grupa - sala nr 3
brunch/ przerwa kawowa – Aula B

Dodatkowe informacje na stronie: www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-mba/mba-day