Kongres MBA Międzynarodowy Kongres MBA w Krakowie jest jedyną i największa tego typu inicjatywą w Polsce. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem "Gotowi na ekstraklasę?". Poruszane tematy obejmować będą obszary, które mogą mieć kluczowe znaczenie oraz wpływ w najbliższych 10-15 latach na pozycję Polski na rynkach międzynarodowych.
Międzynarodowy Kongres MBA w Krakowie jest jedyną i największa tego typu inicjatywą w Polsce. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Gotowi na ekstraklasę?”. Poruszane tematy obejmować będą obszary, które mogą mieć kluczowe znaczenie oraz wpływ w najbliższych 10-15 latach na pozycję Polski na rynkach międzynarodowych.

Polskie firmy coraz częściej odgrywają znaczącą rolę na globalnych rynkach. Czy stanie się to również impulsem do wejścia całej polskiej gospodarki do światowej ekstraklasy np. na listę 20 najbardziej uprzemysłowionych państw? Na podobne pytania będą starali się odpowiedzieć uczestnicy jubileuszowej 10 edycji Międzynarodowego Kongresu MBA, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 16-18 maja 2014 roku.

Program merytoryczny kongresu będzie obejmował prezentacje wybitnych specjalistów ze świata polityki, gospodarki i nauki, a jego głównymi elementami będą cztery panele dyskusyjne:
  • Panel Wschód
  • Panel Makroekonomiczny
  • Panel Sport
  • Panel Innowacje – nowe kierunki rozwoju Małopolski i Krakowa

Dodatkowo, uczestnicy jak co roku wezmą udział w Study Visit, czyli warsztatach kultury, języka i etykiety biznesowej oraz otrzymają niepowtarzalną możliwość poszerzenia swoich kontaktów biznesowych.