Wykład otwarty Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na interaktywne zajęcia, w trakcie których będzie można uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty studiów MBA.
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na interaktywne zajęcia, w trakcie których będzie można uzyskać wyczerpujące informacje na temat oferty studiów MBA.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do odbycia rozmów z obecnymi studentami Szkoły Biznesu, jak również jej absolwentami oraz dyrekcją. Goście będą mogli ponadto zwiedzić sale dydaktyczne, w których na co dzień odbywają się zajęcia.

Wykład otwarty odbędzie się w czwartek, 22 maja o godzinie 18:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 79, s. 300.

Zajęcia poprowadzi prof. Olaf Żylicz - uznany psycholog biznesu, coach z międzynarodowym doświadczeniem, akredytowany trener, mentor i egzaminator Noble Manhattan Coaching. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Akademickich w Szkole Biznesu PW oraz zajmuje się coachingiem dla wyższej kadry menadżerskiej.

Temat zajęć: "Leadership derails: how to stay on track?"

Wstęp na wykład tylko dla osób zarejestrowanych. Liczba miejsc ograniczona.
Rejestracji można dokonać na stronie: http://www.biznes.edu.pl/dzien-otwarty