Internetowe targi MBA Interesują Cię studia MBA? Chcesz dowiedzieć się którą uczelnie wybrać oraz przekonać się czy jesteś odpowiednim kandydatem do programów studiów MBA? Skorzystaj z Internetowych Targów MBA.
Interesują Cię studia MBA? Chcesz dowiedzieć się którą uczelnie wybrać oraz przekonać się czy jesteś odpowiednim kandydatem do programów studiów MBA? Skorzystaj z Internetowych Targów MBA. Studia MBA to szansa na realne podniesienie zarobków o 30-50 procent w porównaniu do osób kończących inne studia podyplomowe dla menedżerów. Wyróżnia je prestiż i międzynarodowy charakter oraz fakt, iż kadrę naukową stanowią menedżerowie z doświadczeniem praktycznym nabytym za granicą. Swoją wiedzę przekazują osobom zainteresowanym m.in. zarządzaniem.

Jeśli chcesz podjąć się tych ciekawych studiów, jesteś osobą ambitną i liczysz na zarobki sięgające powyżej 10 000 złotych, to studia MBA są dla Ciebie.

W dokonaniu wyboru uczelni oraz odpowiedniego dla siebie programu MBA może pomóc odwiedzenie Wirtualnych Internetowych Targów MBA które trwają do 7 czerwca 2013 roku. Strona zawiera listę wystawców- uczelni oferujących różnorodne programy studiów MBA. Dowiedzieć się można o sposobach rekrutacji, kadrze naukowej oraz szczegółowych opisów programów. Internetowe Targi MBA pozwalają także zapoznać się z ciekawymi artykułami na temat m.in zarobków menedżerów absolwentów MBA, charakterystyki kandydata czy sławnych osób kończących MBA. Nie stać Cię na studiowanie? Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie. Internetowe Targi dają możliwość bezpośredniej dyskusji z wystawcami poprzez formularze kontaktowe oraz fora danej uczelni.

Zapraszamy do odwiedzenia Internetowych Targów MBA!