XI Międzynarodowy Kongres MBA w KrakowieKongres MBA jest corocznym spotkaniem menedżerów z Polski i świata, wykładowców akademickich, studentów i absolwentów oraz dyrektorów programów Master of Business Administration. Tegoroczna edycja odbywać będzie się pod hasłem "Fundamenty biznesu w turbulentnym otoczeniu" w dniach 15-17 maja 2015 r.

Gościem specjalnym pierwszego dnia Kongresu będzie Prof. Charles Wankel, praktyk biznesu, współautor szeroko znanej w Polsce książki: James AF Stoner, Charles Wankel "Kierowanie".

Głównym punktem wydarzenia będzie siedem paneli dyskusyjnych, które poprowadzą przedstawiciele czołowych, polskich ośrodków MBA:
  • Akademii Leona Koźmińskiego (Budowanie relacji - MBA i co dalej...);
  • Gdańskiej Fundacja Kształcenia Menedżerów (Nowe metody rozwoju przywództwa);
  • Fundacja Edukacyjnej Perspektywy (Kultura jakości programów MBA – jak to robią najlepsi);
  • Społecznej Akademia Nauk w Łodzi - Clark University (Doświadczenia polsko - amerykańskie w edukacji i biznesie na bazie współpracy Społecznej Akademii Nauk i Clark University);
  • Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Wojna o talenty. Rola edukacji MBA);
  • Uniwersytetu Warszawskiego (Strategie Umiędzynarodowienia firm: w poszukiwaniu najlepszych praktyk);
  • Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Sposoby osiągania strategicznych zmian w przedsiębiorstwie).

Celem Kongresu MBA jest stworzenie platformy sprzyjającej rozwijaniu współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim i biznesowym. Dlatego też, prelegentami są zarówno naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni, jak i branżowi eksperci i menedżerowie z wieloletnią praktyką biznesową. Połączenie wiedzy i doświadczenia obu tych tych grup zapewnia gruntowne i szerokie spojrzenie na omawiane zagadnienia i stanowi wartość dodaną programów MBA.

POLECAMY: Profesor Bodo B. Schlegelmilch radzi jak wybrać studia MBA (poradnik).

Jak co roku, dodatkowym elementem programu będą również wizyty studyjne w czołowych przedsiębiorstwach województwa małopolskiego. Spotkania te dają uczestnikom możliwość bezpośredniej rozmowy z kadrą zarządzającą oraz są świetną okazją do obejrzenia nowoczesnych części linii produkcyjnych. W tym roku uczestnicy Kongresu udadzą się do następujących przedsiębiorstw: Coca-Cola HBC Polska, MAN Trucks, Silgan White Cap Polska, Woodward.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Międzynarodowym Kongresie MBA.XI Międzynarodowy Kongres MBA w Krakowie