Dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe oraz MBA odbędzie się 26 lipca 2014 r. od godz. 12.00. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziecie mogli wtedy dotrzeć na ALK, to kolejną szansę będziecie mieli już 6 września 2014 roku, także od godz. 12.00.
Studia podyplomowe pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności. Pomagają więc nam w uzyskaniu specjalizacji, która jest wysoko ceniona na współczesnym rynku pracy. Zawężanie swojego spektrum zainteresowań zawodowym wbrew pozorom jest naszą największą zaletą! Kiedy jednak warto wybrać się na studia podyplomowe? Po licencjacie czy dopiero po studiach magisterskich?
Skończyłeś studia, ale nadal chcesz uzupełnić swoją wiedzę? Pragniesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzać horyzonty? W pracy czeka Cię awans pod warunkiem dokształcenia się? Najlepszą odpowiedzią na powyższe i podobne pytania są studia podyplomowe!
14 września 2013 roku zapraszamy Was na "Drzwi otwarte" studiów niestacjonarnych i podyplomowych, które organizuje Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Uczestnicząc w nich będziecie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni oraz osobiście porozmawiać z organizatorami tej akcji. Nie może Was tam zabraknąć!
e-marketerzy z papierem Na polskim rynku jest niemal 50 podyplomowych kierunków związanych z marketingiem internetowym, komunikacją w sieci, social media i zarządzaniem serwisami internetowymi. Jak wybrać te kilkanaście weekendowych zjazdów, by stać się skutecznym e-marketerem?
Filmowy poradnik: jak wybrać studia podyplomowe?Studia podyplomowe są przez wiele osób postrzegane jako najszybszy sposób poszerzenia zarówno posiadanej wiedzy, jak i zdobycia całkowicie nowych kwalifikacji. Czym jednak kierować się przy wyborze i na co zwrócić baczną uwagę, by nie zmarnować dwóch semestrów nauki i kilku tysięcy złotych? Zacznij od obejrzenia naszego krótkiego materiału, który na pewno pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.
Jak przeegzaminować uczelnię, czyli wybór studiów podyplomowychStudia podyplomowe to świetna okazja, żeby pogłębić posiadaną wiedzę i podnieść swoje kluczowe umiejętności. Polskie uczelnie wyższe rozbudowuję swoje oferty kształcenia, unowocześniają programy studiów, zapraszają do współpracy przedstawicieli środowisk biznesowych. Jak przeciętny kandydat ma jednak wybrać ofertę, która spełni jego wszystkie oczekiwania?
Motywacje do podjęcia studiów podyplomowych są różne, wszystko uzależnione jest od potrzeb, warunków nauki, programu studiów, kosztów oraz kadry naukowej. Poniżej znajdziecie kilka porad, jak wybierać studia podyplomowe, na czym należy się skoncentrować i na co warto zwrócić uwagę, żeby wynieść ze studiów jak najwięcej...
Zastanawiasz się, jaki program MBA wybrać? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Zobacz, jak prowadzone są zajęcia, porozmawiaj z wykładowcami, poczuj atmosferę, jaka panuje na studiach MBA!Zastanawiasz się, jaki program MBA wybrać? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Zobacz, jak prowadzone są zajęcia, porozmawiaj z wykładowcami, poczuj atmosferę, jaka panuje na studiach MBA!
studia podyplomowe ludzieOpinii na temat studiów podyplomowych jest wiele – jedni twierdzą, że to inwestycja w swój rozwój zawodowy, inny uważają tego typu studiowanie za stratę czasu. Jak zwykle prawda leży pośrodku i przed wyborem studiów podyplomowych, warto dobrze przemyśleć swój wybór. Oprócz poszerzenia wiedzy umiejętności, niektóre ze studiów podyplomowych wiążą się z uzyskaniem dodatkowych uprawnień.
Kierunki studiów: EdukacjaZarządzanie
Poradnik dla kandydatów: jak wybrać studia podyplomowe? (film)Wybór kierunku studiów nie jest prosty, gdyż pod uwagę należy wziąć wiele czynników, np. dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku pracy. O tym, jak dokonać najlepszego wyboru i jakie kompetencje należy rozwijać w pierwszej kolejności, opowiada dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego i programu MBA w ochronie zdrowia Uczelni Łazarskiego.
Rekrutacja na praktyczne, darmowe studia dla nauczycieliŻadna reforma nie jest polskiej szkole tak potrzebna, jak dobrze przygotowani nauczyciele. W tym celu stworzono Szkołę Edukacji, czyli bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla nauczycieli języka polskiego lub matematyki. Program powstał we współpracy z Teachers College nowojorskiego Uniwersytetu Columbia. Właśnie trwa rekrutacja. Dla przyszłych studentów przewidziana jest pula stypendiów.
Rekrutacja na studia podyplomowe "Pedagogika Teatru"20 czerwca Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego rozpocznie tegoroczną rekrutację na dwuletnie studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Teatru. Zgłoszenia na studia przyjmowane będą do 14 września.
Rekrutacja na studia podyplomowe i MBA w ALK w WarszawiePlanujesz się przebranżowić lub podnieść posiadane kwalifikacje, żeby uzyskać awans na wyższe stanowisko? Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie specjalnie dla Ciebie prowadzi do połowy lutego rekrutację zimową na studia podyplomowe i MBA. Dla kandydatów na studia przygotowano szereg ciekawych kierunków kształcenia.
Rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie GdańskimUniwersytet Gdański w swej ofercie edukacyjnej oprócz studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów doktoranckich posiada ponadto bogatą ofertę studiów podyplomowych, które są niezwykle pomocne we wdrażaniu idei kształcenia przez całe życie (tzw. lifelong learning).
Rekrutacja zimowa na Uniwersytecie WrocławskimUniwersytet Wrocławski rozpoczął rekrutację zimową na rok akademicki 2015/2016. W ofercie uczelni znajdziecie zarówno szeroki wybór studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia, jak i programów studiów podyplomowych.
Czy studia podyplomowe pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności, które cenione będą przez pracodawców? Jak dostosować profil swojego wykształcenia do wymogów współczesnego rynku? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tym kluczowym kwestiom...
Istnieją na świecie uczelnie, o których na próżno szukać informacji w popularnych czasopismach. Jednym z nich jest niewątpliwe PUNO z siedzibą w Londynie. Nie wiecie co kryje się za tym enigmatycznym akronimem? W takim razie musimy cofnąć się do roku 1939...
Studia podyplomowe otwierają możliwości zdobycia nowych kompetencji, uprawnień czy nawet nowego zawodu. Umożliwiają zdobycie uzupełniających kwalifikacji lub całkowitego przekwalifikowania się. Zalety i aspekty studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego przybliża nam Pełnomocnik Rektora ds. Studiów Podyplomowych – dr Andrzej Zbonikowski.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach: rekrutacja na studia podyplomowe Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach: rekrutacja na studia podyplomowe (Alias: uniwersytet-ekonomiczny-w-katowicach-rekrutacja-na-studia-podyplomowe) Kategoria: Jak wybrać podyplomówkę Śląska Szkoła Biznesu i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach rozpoczęła tegoroczną rekrutację na studia podyplomowe. Dla kandydatów przygotowano szereg nowości, które pozwolą podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności zarówno inżynierom i informatykom, jak i biznesmenom, kadrze zarządzającej, psycholom oraz młodym absolwentom studiów I lub II stopnia.
Jak w działalności handlowej wykorzystać internet, jak zarządzać projektami typu e-commerce oraz logistyką w e-handlu, jak mierzyć skuteczność przedsięwzięć z obszaru e-biznesu? Akademia Leona Koźmińskiego wspólnie z e-Commerce Polska, Divante i Gemiusem uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych.

Nowe kierunki studiów podyplomowych - wybierz program dla siebie