Skończyłeś studia, ale nadal chcesz uzupełnić swoją wiedzę? Pragniesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzać horyzonty? W pracy czeka Cię awans pod warunkiem dokształcenia się? Najlepszą odpowiedzią na powyższe i podobne pytania są studia podyplomowe!

Na polskim rynku jest niemal 50 podyplomowych kierunków związanych z marketingiem internetowym, komunikacją w sieci, social media i zarządzaniem serwisami internetowymi. Jak wybrać te kilkanaście weekendowych zjazdów, by stać się skutecznym e-marketerem?

Studia podyplomowe są przez wiele osób postrzegane jako najszybszy sposób poszerzenia zarówno posiadanej wiedzy, jak i zdobycia całkowicie nowych kwalifikacji. Czym jednak kierować się przy wyborze i na co zwrócić baczną uwagę, by nie zmarnować dwóch semestrów nauki i kilku tysięcy złotych? Zacznij od obejrzenia naszego krótkiego materiału, który na pewno pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Studia podyplomowe to świetna okazja, żeby pogłębić posiadaną wiedzę i podnieść swoje kluczowe umiejętności. Polskie uczelnie wyższe rozbudowuję swoje oferty kształcenia, unowocześniają programy studiów, zapraszają do współpracy przedstawicieli środowisk biznesowych. Jak przeciętny kandydat ma jednak wybrać ofertę, która spełni jego wszystkie oczekiwania?

Motywacje do podjęcia studiów podyplomowych są różne, wszystko uzależnione jest od potrzeb, warunków nauki, programu studiów, kosztów oraz kadry naukowej. Poniżej znajdziecie kilka porad, jak wybierać studia podyplomowe, na czym należy się skoncentrować i na co warto zwrócić uwagę, żeby wynieść ze studiów jak najwięcej...

Opinii na temat studiów podyplomowych jest wiele – jedni twierdzą, że to inwestycja w swój rozwój zawodowy, inny uważają tego typu studiowanie za stratę czasu. Jak zwykle prawda leży pośrodku i przed wyborem studiów podyplomowych, warto dobrze przemyśleć swój wybór. Oprócz poszerzenia wiedzy umiejętności, niektóre ze studiów podyplomowych wiążą się z uzyskaniem dodatkowych uprawnień.

Wybór kierunku studiów nie jest prosty, gdyż pod uwagę należy wziąć wiele czynników, np. dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku pracy. O tym, jak dokonać najlepszego wyboru i jakie kompetencje należy rozwijać w pierwszej kolejności, opowiada dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego i programu MBA w ochronie zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Planujesz się przebranżowić lub podnieść posiadane kwalifikacje, żeby uzyskać awans na wyższe stanowisko? Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie specjalnie dla Ciebie prowadzi do połowy lutego rekrutację zimową na studia podyplomowe i MBA. Dla kandydatów na studia przygotowano szereg ciekawych kierunków kształcenia.

Czy studia podyplomowe pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności, które cenione będą przez pracodawców? Jak dostosować profil swojego wykształcenia do wymogów współczesnego rynku? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tym kluczowym kwestiom...

Istnieją na świecie uczelnie, o których na próżno szukać informacji w popularnych czasopismach. Jednym z nich jest niewątpliwe PUNO z siedzibą w Londynie. Nie wiecie co kryje się za tym enigmatycznym akronimem? W takim razie musimy cofnąć się do roku 1939...

Studia podyplomowe otwierają możliwości zdobycia nowych kompetencji, uprawnień czy nawet nowego zawodu. Umożliwiają zdobycie uzupełniających kwalifikacji lub całkowitego przekwalifikowania się. Zalety i aspekty studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego przybliża nam Pełnomocnik Rektora ds. Studiów Podyplomowych – dr Andrzej Zbonikowski.

Jak w działalności handlowej wykorzystać internet, jak zarządzać projektami typu e-commerce oraz logistyką w e-handlu, jak mierzyć skuteczność przedsięwzięć z obszaru e-biznesu? Akademia Leona Koźmińskiego wspólnie z e-Commerce Polska, Divante i Gemiusem uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe pozwalają na zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności. Pomagają więc nam w uzyskaniu specjalizacji, która jest wysoko ceniona na współczesnym rynku pracy. Zawężanie swojego spektrum zainteresowań zawodowym wbrew pozorom jest naszą największą zaletą! Kiedy jednak warto wybrać się na studia podyplomowe? Po licencjacie czy dopiero po studiach magisterskich?