Kierunki studiów podyplomowych w Gliwicach

Sieci i systemy komputerowe, bazy danych

Jeżeli chcesz: - zabezpieczyć komputer lub sieć komputerową przed atakami i infekcjami; - tworzyć profesjonalne portale i sklepy internetowe; - tworzyć i zarabiać na aplikacjach mobilnych dla Androida i iOSa; - zarządzać firmą nie wstając od komputera; to wybierz studia podyplomowe Sieci i systemy komputerowe, bazy danych.

Uczelnie prowadzące studia podyplomowe w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

ul. Akademicka 2a
44-100 Gliwice

Gliwice

Gliwice zaliczają się do czołówki polskich miast pod względem liczby mieszkańców. Są również czwartym, największym miastem województwa Śląskiego. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój gospodarczy tego regionu - powstały liczne fabryki i zakłady przemysłowe, rozbudowana została infrastruktura i stworzono Technopark Gliwice.
Kandydaci zainteresowani podjęciem studiów podyplomowych na terenie Gliwic mogą skorzystać z oferty trzech uczelni (publicznej i dwóch prywatnych), które obecnie działają na terenie miasta. Warto zaznaczyć, iż lokalne ośrodki akademickie ściśle współpracują ze środowiskiem biznesowym. Dzięki temu programy studiów dostosowane są do wymagań i oczekiwań pracodawców. Absolwenci posiadają natomiast niezbędne kwalifikacje i kompetencje cenione przez pracodawców. Warto studiować w Gliwicach!